Kurumsal

Hakkımızda

2006 yılında İstanbul-Kartal ilçesinde kurulan Doruk Et Ürünleri dinamik yapısı ve üstün kalite anlayışı ile sektördeki yerini sağlamlaştırarak büyümeye devam etmiştir. Kalite ve hijyene verdiği önem ile müşterilerinin güvenini de yanına alan Doruk Et, 2008 yılında sektörün belirgin ve önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Müşterilerinden aldığı bu gurur verici destek ile, sektörel alanda artan arzı karşılayabilmek için 2015 yılında yeni yatırımlar yapan Doruk Et Ürünleri, 2016 yılı kasım ayında yeni fabrikasını, Dilovası Mermerciler Sanayi Sitesi'nde hayata geçirmiştir. 3000 m2 kapalı alan, teknolojik donanımlar, yükleme bantları ve yönetim katı ile 3 katlı fabrikasında, hayvansal yağ endüstrisinde kendinden söz ettirmeye devam etmektedir.

Kalite ve hijyenden taviz vermeden müşterilerine teknolojik üretim bantında hizmet veren Doruk Et Ürünleri, hayvansal yağ endüstrisinde birinci sınıf ürünleri ile güçlü ve profesyonel kadrolarıyla, her geçen gün büyümeye ve sektörde söz sahibi olmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Üretimin her safhasında, hijyenik ve birinci kalite ürünleri Doruk Et Ürünleri garantisi ile siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

Vizyonumuz

Doruk Et Ürünleri, hayvansal yağ endüstrisinde birinci sınıf ürünlerimiz ile müşterilerimize hizmet veren kurumsal bir marka olarak dengeli bir büyümeyi hedefliyor.

Dilovası Mermerciler Sanayi Sitesi Köseler Mah. 3. Cad. No:43 Dilovası Kocaeli - TÜRKİYE T. +90 262 728 12 25 F. +90 262 728 12 24
www.doruketurunleri.com | info@doruketurunleri.com.tr